Oro kondicionierius - komforto atributas

Oro kondicionierius dažniausiai vertinamas kaip komforto atributas. Tačiau profesionaliau kalbant, tai yra įrenginys, skirtas tinkamai oro temperatūrai patalpose palaikyti ir drėgmei išlaikyti. Beje, nors pagrindinė oro kondicionierių paskirtis – vėsinti patalpas, tačiau šiuolaikiniai ir modernūs oro kondicionieriai puikiai gali ir šildyti patalpas. Tiesa, tokiu atveju, lauko temperatūra neturėtų viršyti 15 laipsnių šalčio.

Oro kondicionierių klasifikacija

Sieninis kondicionierius

Jį sudaro 2 dalys (viena montuojama išorėje, kita – patalpoje) ir tai vadinama „Split“ sistema, tačiau galima pasirinkti ir kitokią – „Multi Split“ – sistemą, kurią sudaro vienas išorinis blokas ir keli vidiniai blokai, montuojami skirtingose patalpose. Šio kondicionieriaus viduje – filtras, kuris iš oro pašalina kenksmingas medžiagas ir nemalonius kvapus. Tai vienas populiariausių pasirinkimų, puikiai tinkantis bet kokio dydžio patalpoms.

img2

Kasetinis oro kondicionierius

Jis veikia paduodamas keturių pusių oro sroves. Šios rūšies kondicionieriai montuojami pakabinamose lubose ir yra skirti didelėms, komercinėms patalpoms. (konferencijų salėms, biurams, naktiniams klubams ir pan.).

Palubiniai oro kondicionieriai

Tai kasetiniams oro kondicionieriams prilyginamas įrenginys, kuris montuojamas palubėse arba prie grindų, ir yra tinkamas bet kokio dydžio patalpoms. Vienas iš šio įrenginio išskirtinumų – prijungiama ortakių sistema, kuri paskirsto rekuperacinių sistemų orą patalpose.

Pastatomieji oro kondicionieriai

Tokio kondicionieriaus montavimo vieta yra po langais, o veikimo principas šiek tiek kitoks nei kitų rūšių oro kondicionierių – oras pučiamas į viršų, tokiu būdu jį tolygiai paskirstant po visą patalpą.

kond

Kanaliniai oro kondicionieriai

Jis dažniausiai montuojamas mažai matomoje vietoje ir naudojamas kelioms patalpoms vėdinti ar šildyti. Šis kondicionierius apima išorinę dalį ir kelias vidines, kurios yra metalinės dėžutės pavidalo su drenažinio vamzdžio išvedimu ir freono komunikacijomis. Tokių oro kondicionierių esminiai privalumai – jie nematomi ir negadina interjero bei tolygiai patalpoje paskirsto vėsų orą, todėl nesijaučia nemalonaus pūtimo. Tai vienas iš populiariausių sprendimų nuosavuose namuose ar kotedžuose.

Mobilieji oro kondicionieriai

Jis, priešingai nei sieniniai oro kondicionieriai, sudarytas iš vienos dalies. Šio oro kondicionieriaus montavimo vietą galima nesunkiai pakeisti pagal savo poreikius. Prieš nusprendžiant įsigyti tokio tipo oro kondicionierių, svarbu žinoti, kad jie tinkamiausi mažesnio dydžio patalpoms.

Kodėl verta rinktis oro kondicionierių?

Rinkoje pripažinti oro kondicionierių gamintojai siūlo produktus, išsiskiriančius tam tikromis kiekvienam klientui svarbiomis savybėmis:

  • Kokybė
  • Komfortu ir patogiu valdymu
  • Patvarumu ir patikima sandara
  • Patraukliu dizainu (kai kurių rūšių oro kondicionieriai)
  • Ilgaamžiškumu – suteikiamos visos garantijos

Beje, verta žinoti, kad pasaulinės gamyklos gamina įvairių tipo oro kondicionierius, investuoja didelius finansinius išteklius moksliniams tyrimams ir plėtrai, kad klientas gautų pažangiausią ir moderniausią prekę. Tad tereikia iš viso plataus asortimento išsirinkti sau tinkamiausią variantą

D.U.K

Kokie yra oro kondicionierių tipai?

Oro kondicionieriai yra 6 tipų: Sieniniai, kasetiniai, palubiniai, pastatomieji, kanaliniai ir mobilieji.

Sieninis oro kondicionierius. Kas tai?

Sieninį oro kondicionierių sudaro 2 dalys (viena montuojama išorėje, kita – patalpoje) ir tai vadinama „Split“ sistema, tačiau galima pasirinkti ir kitokią – „Multi Split“ – sistemą, kurią sudaro vienas išorinis blokas ir keli vidiniai blokai, montuojami skirtingose patalpose. Šio kondicionieriaus viduje – filtras, kuris iš oro pašalina kenksmingas medžiagas ir nemalonius kvapus. Tai vienas populiariausių pasirinkimų, puikiai tinkantis bet kokio dydžio patalpoms.

Kasetinis oro kondicionierius. Kas tai?

Kasetinis oro kondicionierius veikia paduodamas keturių pusių oro sroves. Šios rūšies kondicionieriai montuojami pakabinamose lubose ir yra skirti didelėms, komercinėms patalpoms. (konferencijų salėms, biurams, naktiniams klubams ir pan.).

Palubiniai oro kondicionieriai. Kas tai?

Tai kasetiniams oro kondicionieriams prilyginamas įrenginys, kuris montuojamas palubėse arba prie grindų, ir yra tinkamas bet kokio dydžio patalpoms. Vienas iš šio įrenginio išskirtinumų – prijungiama ortakių sistema, kuri paskirsto rekuperacinių sistemų orą patalpose.

Pastatomieji oro kondicionieriai. Kas tai?

Pastatomo kondicionieriaus montavimo vieta yra po langais, o veikimo principas šiek tiek kitoks nei kitų rūšių oro kondicionierių – oras pučiamas į viršų, tokiu būdu jį tolygiai paskirstant po visą patalpą.

Kanaliniai oro kondicionieriai. Kas tai?

Kanalinis oro kondicionierius dažniausiai montuojamas mažai matomoje vietoje ir naudojamas kelioms patalpoms vėdinti ar šildyti. Šis kondicionierius apima išorinę dalį ir kelias vidines, kurios yra metalinės dėžutės pavidalo su drenažinio vamzdžio išvedimu ir freono komunikacijomis. Tokių oro kondicionierių esminiai privalumai – jie nematomi ir negadina interjero bei tolygiai patalpoje paskirsto vėsų orą, todėl nesijaučia nemalonaus pūtimo. Tai vienas iš populiariausių sprendimų nuosavuose namuose ar kotedžuose.

Mobilieji oro kondicionieriai. Kas tai?

Mobilus kondicionierius, priešingai nei sieniniai oro kondicionieriai, sudarytas iš vienos dalies. Šio oro kondicionieriaus montavimo vietą galima nesunkiai pakeisti pagal savo poreikius. Prieš nusprendžiant įsigyti tokio tipo oro kondicionierių, svarbu žinoti, kad jie tinkamiausi mažesnio dydžio patalpoms.

Kodėl verta rinktis oro kondicionierių?

Rinkoje pripažinti oro kondicionierių gamintojai siūlo produktus, išsiskiriančius tam tikromis kiekvienam klientui svarbiomis savybėmis:

  • Kokybe
  • Komfortu ir patogiu valdymu
  • Patvarumu ir patikima sandara
  • Patraukliu dizainu (tam tikrų rūšių oro kondicionieriai)
  • Ilgaamžiškumu – suteikiamos garantijos

Beje, verta žinoti, kad pasaulinės gamyklos  gamina įvairių tipo oro kondicionierius, investuoja didelius finansinius išteklius moksliniams tyrimams ir plėtrai, kad klientas gautų pažangiausią ir moderniausią prekę. Tad tereikia iš viso plataus asortimento išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

NERADOTE JUS DOMINANČIO ATSAKYMO? KLAUSKITE MŪSŲ SPECIALISTŲ

Klausti