Oro kondicionieriai

ORO KONDICIONIERIAI BUTAMS – NAMAMS

Oro kondicionieriai – šiuolaikinis inžinerinis mikroklimato įrenginys, kuris namų ar komercinių patalpų mikroklimatą pavers komforto zona. Terminą „oro kondicionierius“ dažnai pirkėjai painioja su „šilumos siurbliu“. Kad būtų paprasčiau būtina išsiaiškinti, kam bus skirtas  mikroklimato įrenginys, skirtumas nėra didelis, bet piniginiu atžvilgiu klientas gali sutaupyti nemažą pinigų sumą.

oro kondicionierius

Oro kondicionieriaus – pagrindinė funkcija yra šaldymas vėsinimas, jis taip pat gali šildyti esant lauko temperatūrai iki -15 C, o  šilumos siurblio – kaip ir skamba pats terminas  skirtas šildymui, jis šildo patalpas prie žemesnių temperatūrų kaip  -25-30C tačiau kaip priedą turi ir šaldymo funkciją. Todėl jeigu  norite patalpas tiesiog šaldyti, rinkitės kondicionierių ne šilumos siurblį, taip sutaupysite 300-500 Eu, priklausomai nuo gamintojo.

Pasaulinės gamyklos  gamina įvairių tipo oro kondicionierius, investuoja didelius išteklius moksliniams tyrimams ir plėtrai, tam, kad šiuolaikiškas modernus klientas gautų pačią naujausią ir moderniausią prekę.

Oro kondicionieriaus rūšys priklauso nuo pastatymo tipo ir temperatūros reguliavimo metodo.

Sieninis oro kondicionierius populiariausia kondicionavimo įranga. Ją galima diegti į bet kurias patalpas, netgi tuo atveju jeigu kliento namuose tik pasibaigė remontas. Šis kondicionierius susideda iš dviejų dalių: vidinis ir išorinis blokai. Tokia sistema vadinama Split sistema. Tačiau rinktis galima ir Multi Split sistemą, t.y. vienas išorinis blokas ir keli vidiniai blokai, kurie montuojami skirtinguose patalpuose.

Inventoriniai oro kondicionieriai  paverčia kintamą elektros srovę į nuolatinę po to ją vėl pakeičiant iš nuolatinės į kintamą. Taip sukurdami atitinkamą įtampos dydį ir dažnį.  Taip reguliuojant kompresoriaus apsisukimus, reguliuojama temperatūra ir užtikrinamas sklandus ir tolygus kondicionieriaus veikimas, kuris leidžia vartotojui sutaupyti elektros  energijos kaštus. Taip pat šio tipo kondicionieriai dirba tyliau už On-Off tipo oro kondicionierius. On-Off tipo oro kondicionierių jau nerasime prekyboje, kadangi tai yra neefektyvūs įrenginiai, su didelėmis elektros energijos sąnaudomis. Jų veikimo metodas pasiekus nustatytą temperatūrą išjungiamas, o po to vėl įjungiamas.

Reikalinga konsultacija?
+37063966995

Kasetiniai oro kondicionieriai puikiai tinka, esant patalpose pakabinamoms luboms, jų nereikia derinti prie sienų spalvos, šie kondicionieriai tiesiog tampa lubų akcentu, kadangi lubose paslepiamas visas vidinis oro kondicionieriaus blokas. Pranašumas kasetinio (ortakinio) kondicionieriaus: keturių pusių oro srovių padavimas. Toks kondicionierius rekomenduojamas didesnėms patalpoms –  konferencijų, pobūvių salėms, naktiniams klubams, biurams.

Kanaliniai oro kondicionieriai tai kondicionieriai Multi Split sistemos, kurios gali vienu metu vėsinti ar šildyti keletą patalpų. Montuojamas vienas išorinis blokas ir keli vidiniai. Vidinis blokas visai nepanašus į oro kondicionierių, tai tiesiog metalinė dėžutė su drenažinio vamzdžio išvedimu ir freono komunikacijomis. Taip pat jo viduje yra ventiliatorius, kuris ortakiais paskirsto orą. Šis oro kondicionierius montuojamas prieš darant remontą, kadangi vidinė dalis kaip ir kasetinio tipo kondicionieriaus paslepiama patalpų sienose ar lubose. Rekomenduojama montuojant tokias sistemas būtinai turėti projektą, nes montavimo vietos turi būti parinktos  taip, kad būtų patogu tokią sistemą vėliau išvalyti (techninis aptarnavimas neardant lubų. Kanaliniai oro kondicionieriai rekomenduojami nuosaviems namams, kotedžams, biurams.

ORO KONDICIONIERIAI BUTAMS - NAMAMS Oro kondicionieriai - šiuolaikinis inžinerinis mikroklimato įrenginys, kuris namų ar komercinių patalpų mikroklimatą pavers komforto zona. Terminą „oro kondicionierius“ dažnai pirkėjai painioja su „šilumos siurbliu“. Kad būtų paprasčiau būtina išsiaiškinti, kam bus skirtas  mikroklimato įrenginys, skirtumas nėra didelis, bet piniginiu atžvilgiu klientas gali sutaupyti nemažą pinigų sumą. Oro kondicionieriaus –