Skysto kuro katilai

Skysto kuro katilai kaina, akcija

Ką reiškia skysto kuro katilas?
Šilumos generatorius, kuris kūrenamas krosniniu ar standartiniu dyzeliu vadinamas skysto kuro katilu.

Iš ko susideda skysto kuro katilinė?

  • Pagrindinis prietaisas yra Jūsų namo poreikius atitinkantis katilas. Modernūs katilai turi: elektros valdymo bloką (temperatūros nustatymas, cirkuliacinių siurblių valdymas, degiklio paleidimo laikas, kuro padavimo periodiškumas ir kt.), gesinimo sistemą, degiklį, kuro tiekimo sistemą, kuro talpyklą ir kitus svarbius elementus.
  • Antras labai svarbus dalykas yra kuro talpa, kurios pagalba galite saugiai sandėliuoti tam tikrą kiekį skysto kuro savo namuose ir katilas pats atitinkamu laiku tiekia sau kurą iš jos.
  • Greitaeigis vandens šildytuvas. Jis būna dviejų rūšių: Elektriniai ir kombinuoti. Visados rekomenduojame kombinuotą šildytuvą, nes eksplotuojant katilą tuo pačiu metu prišyla Jūsų vandens šildytuvas ir turite paruoštą karštą buitinį vandenį, be papildomų elektros sąnaudų.
  • Cirkuliaciniai siurbliai paruoštą kartšą vandenį išnešioja po visą Jūsų šildymo sistemą. Dabartiniai modernūs cirkuliaciniai siurbliai yra kintamo dažnio. Tai reiškia, jog esant pasipriešinimui jie patys sulėtina savo našumą ir taip taupo Jūsų elektą.

Uždaromoji armatūra

Uždaromoji armatūra tai yra visi reikalingiausi ventiliai skirti balansuoti ir uždaryti tam tikrus šildymo srautus. Jų pagalba nesunkiai galime ne tik valdyti bet ir išardyti šildymo sistemos elementus nenutraukiant šildymo, išleisti iš tam tikro žiedo vandenį arba išvakumuoti susidariusius oro kamščius.

Reikalinga konsultacija?
+37063966995

Pamaišymo moduliai

Pamaišymo moduliai skirti tiekti atitinkamą temperatūrą į Jūsų katilą, vandens šildytuvą, grindinį arba radiatorinį šildymą. Pavyzdžiui Jūsų vandens šildytuvas užkaitinamas iki 75 °C, o iš vandens čiaupo norite, kad tekėtų ne karštesnis, kaip 45 °C vanduo. Taip apsisaugote nuo netikėto rankų nuplikinimo.

Katilines aprišame naudodami:

  • Presuojamą cinkuotą plieną;
  • Sriegiamą plieną;
  • Presuojamą arba virinamą varį
  • Virinamą plastiką.
  • Daugiasluoksniais presuojamais vamzdžiais.
Skysto kuro katilai kaina, akcija Ką reiškia skysto kuro katilas? Šilumos generatorius, kuris kūrenamas krosniniu ar standartiniu dyzeliu vadinamas skysto kuro katilu. Iš ko susideda skysto kuro katilinė? Pagrindinis prietaisas yra Jūsų namo poreikius atitinkantis katilas. Modernūs katilai turi: elektros valdymo bloką (temperatūros nustatymas, cirkuliacinių siurblių valdymas, degiklio paleidimo laikas, kuro padavimo periodiškumas ir kt.),