Šildymo Sistemos

Projektavimas ir instaliavimas

Remdamiesi mūsų žiniomis, patirtimi ir Jūsų norais, mes galėsime suprojektuoti ir pagaminti centralizuota šildymo sistemą Jūsų name ar bute (objekte). Mes parinksime Jums tinkamiausią katilą ir efektyviausią konstrukciją šildymo sistemai. Esant poreikiui sumontuosime akumuliacinę talpą, maksimaliai automatizuosime Jūsų katilinę tam, kad būtų taupi ir saugi. Be to, teikiame kompleksines montavimo, paleidimo, ir serviso paslaugas. Apmokysime Jus eksploatacijos srityje, kad nekiltų jokių klausimų, pradedant darbą su nauja katiline. Suteikiame garantiją pagamintoms sistemoms ir sumontuotiems įrenginiams pagal gamintojų reikalavimus.

Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilinė su ketureigiu pamaišymo vožtuvu. Pati elementarsiausia kieto kuro katilinės schema. Privalumai: maža įrengimo kaina, paprasta eksploatacija ir užtikrintas sistemos darbas, tačiau reguliavimas nėra tikslus. Ketureigio vožtuvo pagalba palaikoma pakankama grįžtančio į katilą vandens srauto temperatūra. Darbo principas: katilo grįžtamas ir paduodamas vamzdis sujungiamas su šildymo sistemos vamzdynu. Dalis kartsto vandens paduodadama į sistemą ir dalis šalto vandens pamaišoma su karštu. Taip Valdomas rankiniu būdu. Schemuosekliai ir maksimaliai isnaudojamas kuo mazesnis kuro kiekis.Schemoje numeriais pažymėti: 1) Ketureigis pamaišymo vožtuvas; 2) Cirkuliacinis siurblys; 3) Filtras; 4) Šildymo sistemos uždarymo sklendės; 5) Karšto vandens ruošimo cirkuliacinis siurblys; 6) Karšto vandens ruošimo sklendės; 7) Apsauginis vožtuvas; 8) Išsiplėtimos indas;

Skysto kuro katilai

Paprasta skysto kuro katilinė. Privalumai: pastovus katilinės darbas(galima uzmiršti kad name yra katilinė), visiskai atomatizuotas galios reguliavimas, valstybė finansuoja ir daro nuolaidą krosniniam kurui, esnat gerai namo šiluminei varžai ir įdiegtai naujai šildymo sistemai skystas kuras gaunasi pigiau nei kietas kuras ar dujinis. Skysto kuro katilas su degikliu sujungtas tiesiogiai su šildymo sistema, skysto kuro talpa ir tūriniu vandens šildytuvu. Karštas vanduo ruošiamas pirmiausia, suteikiant jam prioritetą, tai reguliuoja karšto vandens temperatūros daviklis. Kambario temperatūros daviklis reguliuoja skysto kuro katilo darbą, kad nebūtų peršildomos patalpos ir eikvojamas kuras.

 

Skysto kuro katilas su grindų šildymu. Privalumai: švari katilinė, ekologiškas kuras, ekonomiškas sistemos darbas, dėl optimalios galios automatinio parinkimo, galimybė blokuoti skirtingų temperatūrų šildymo prietaisus, sistema pilnai automatizuota, valdoma elektroniniu bloku (smile modulis), kurį galima sumontuoti betkurioje jums patogioje namo vietoje. Skysto kuro katilas sujungtas su skysto kuro talpa, boileriu ir šildymo sistema. Skysto kuro katilo darbas reguliuojamas patalpos ir lauko oro temperatūros daviklių pagalba, atsižvelgiant į temperatūrų skirtumą. Karštas vanduo ruošiamas pirmiausia, jam suteikiamas prioritetas šildymo atžvilgiu. Trieigis pamaišymo vožtuvas sujungtas su katilu ir reguliuoja paduodamo srauto į grindis temperatūrą, kad nebūtų per karštos grindys, bet būtų užtikrinti komfortinė patalpų temperatūra.

 

Dujinės katilinės

Elementari dujinė katilinė. Privalumai: sistemos paprastumas ir mažesnė kaina, pastovus šildymas. Paprasčiausia dujinė katilinė susideda iš dujinio katilo, boilerio ir yra tiesiogiai sujungtas su šildymo sistema. Katilas reguliuojamas kambario temperatūros davikliu, kuris neleidžia peršildyti patalpos ir kylant kambario temperatūrai mažina katilo galią. Taip pat katilo darbas reguliuojamas boilerio temperatūros davikliu, nukritus karšto vandens temperatūrai katilas visą savo srautą nukreipia į karšto vandens šildymą, karštam vandeniui pasiekus nustatytą temperatūrą jis grįžtą į normalų šildymo rėžimą.

Projektavimas ir instaliavimas Remdamiesi mūsų žiniomis, patirtimi ir Jūsų norais, mes galėsime suprojektuoti ir pagaminti centralizuota šildymo sistemą Jūsų name ar bute (objekte). Mes parinksime Jums tinkamiausią katilą ir efektyviausią konstrukciją šildymo sistemai. Esant poreikiui sumontuosime akumuliacinę talpą, maksimaliai automatizuosime Jūsų katilinę tam, kad būtų taupi ir saugi. Be to, teikiame kompleksines montavimo, paleidimo, ir