Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai – kaina, akcija

Kieto kuro katilai

Ką reiškia kieto kuro katilas?
Šilumos generatorius, kuris kūrenamas malkomis, anglimis, medžio ar anglių granulėmis, šiaudais vadinamas kieto kuro katilu.

Reikalinga konsultacija?
+37063966995

Iš ko susideda kieto kuro katilinė?

Pagrindinis prietaisas yra Jūsų namo poreikius atitinkantis katilas. Modernūs kieto kuro katilai turi: ventiliatorius, elektros valdymo bloką (temperatūros nustatymas, ventiliatorių valdymas, cirkuliacinių siurblių valdymas, degiklio paleidimo laikas, kuro padavimo periodiškumas ir kt.), gesinimo/vėsinimo sistemą, degiklį, kuro tiekimo sistemą, kuro talpyklą ir kitus svarbius elementus.

Antras labai svarbus dalykas yra akumuliacinė talpa, kurios pagalba galima perteklinę katilo galią sunaudoti efektyviasniam šildymo procesui ir prailginti pastato šildymo periodą. Jos būna kelių pagrindinių rūšių ir parenkamos tokios, kokios reikalingos būtent Jums.  Pavyzdžiui prie akumuliacinės talpos galime prijungti saulės kolektorių, kuris ruoš karštą vandenį. Taip pat yra talpų, kurios būna jau su vidiniu vandens šildytuvu ir vienoje talpoje yra ruošiami keli procesai: ŠILDYMAS IR KARŠTO VANDENS RUOŠIMAS.  Ir pačios papraščiausios talpos skirtos tik ŠILDYMUI.

Vandens šildytuvas.  Jie būna dviejų rūšių: Elektriniai ir kombinuoti. Visados rekomenduojame kombinuotą šildytuvą, nes eksplotuojant katilą tuo pačiu metu prišyla Jūsų vandens šildytuvas ir turite paruoštą kartštą buitinį vandenį, be papildomų elektros sąnaudų.

Cirkuliaciniai siurbliai paruoštą kartšą vandenį išnešioja po visą Jūsų šildymo sistemą. Dabartiniai modernūs cirkuliaciniai siurbliai yra kintamo dažnio. Tai reiškia, jog esant pasipriešinimui jie patys sulėtina savo našumą ir taip taupo Jūsų elektą.

Uždaromoji  armatūra tai yra visi reikalingiausi ventiliai skirti balansuoti ir uždaryti tam tikrus šildymo srautus. Jų pagalba nesunkiai galime ne tik valdyti bet ir išardyti šildymo sistemos elementus nenutraukiant šildymo, išleisti iš tam tikro žiedo vandenį arba išvakumuoti susidariusius oro kamščius.

Pamaišymo moduliai skirti tiekti atitinkamą temperatūrą į Jūsų katilą, vandens šildytuvą, grindinį arba radiatorinį šildymą. Pavyzdžiui Jūsų vandens šildytuvas užkaitinamas iki 75 °C, o iš vandens čiaupo norite, kad tekėtų ne karštesnis, kaip 45 °C vanduo. Taip apsisaugote nuo netikėto rankų nuplikinimo.

Išsiplėtimo indas tai yra hidraulinė talpa, kuri reikalinga uždarai šildymo sistemos veiklai balansuoti.  Pagal fizikinius reiškinius esant šilumai elementas toks, kaip skystis plečiasi. To pasekoje gali deformuotis Jūsų katilas arba kiti šildymo sistemos elementai. Šie indai yra parenkami pagal Jūsų sistemos dydį ir kiekvieną sezona privalo būti pniaumatiškai patikrinami.

Kieto kuro katilines aprišame naudodami:

  • Presuojamą cinkuotą plieną;
  • Sriegiamą plieną;
  • Presuojamą arba virinamą varį;
  • Virinamą plastiką;
  • Daugiasluoksniais presuojamais vamzdžiais;
Kieto kuro katilai - kaina, akcija Kieto kuro katilai Ką reiškia kieto kuro katilas? Šilumos generatorius, kuris kūrenamas malkomis, anglimis, medžio ar anglių granulėmis, šiaudais vadinamas kieto kuro katilu. Reikalinga konsultacija? +37063966995 Iš ko susideda kieto kuro katilinė? Pagrindinis prietaisas yra Jūsų namo poreikius atitinkantis katilas. Modernūs kieto kuro katilai turi: ventiliatorius, elektros valdymo bloką